HomeSportȘi Marius Șumudică a ajuns de urgență la spital

Și Marius Șumudică a ajuns de urgență la spital

spot_img

Marius Șumudică a ajuns de urgență la spital. Antrenorul în vârstă de 55 de ani a acuzat dureri puternice la nivelul urechii.

A rămas în spital până în jurul orei 4 dimineața, scrie Fanatik. Situația vine după ce în urmă cu puțin timp tehnicianul a plecat de la Al-Okhdood, echipă din Arabia Saudită pe care o preluase la începutul anului. Echipa a avut însă rezultate modeste ajungând în zona retrogradării.

Șumudică a declarat că va merge la altă echipă din vară, dorind să stea o perioadă alături de familie

„Da, e adevărat, am închis toate raporturile cu Al Okhdood. Le multumesc celor de acolo, a fost o experiență minunată în Arabia Saudită.E un campionat absolut incredibil, pentru mine a fost o onoare să antrenez într-o competiție cu atâtea vedete, atât jucători, cât și antrenori.Am luat o echipă din mers, din păcate nu am reușit să ne atingem obiectivele pe termen scurt. Le urez din suflet să se salveze de la retrogradare.Sunt liber până în vară, nu o să semnez cu nimeni până atunci. Au contat foarte mult și problemele familiale pe care le am, e vorba de tatăl meu, e de notorietate lucrul acesta.Am simțit că depărtarea era foarte mare și, pe lângă faptul că nici rezultatele nu erau cele așteptate, mi-am dorit foarte mult să mă întorc acasă, să fiu lângă familie în aceste momente. Sunt un antrenor liber și vom vedea ce va fi în continuare”, a declarat Marius Șumudică.

spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lovitura de Presa nu răspunde pentru conținutul comentariilor și își rezervă dreptul de a le modera sau de a le respinge. Vă rugăm să folosiți un limbaj respectuos și civilizat în exprimarea opiniilor.
spot_img

Articole similare

Ultimele articole

Etichete

spot_img