HomeInterneRO-Alert nu lasă pe nimeni să doarmă!

RO-Alert nu lasă pe nimeni să doarmă!

spot_img

Bucureștenii au acuzat, miercuri dimineață, pe rețele de socalizare, că au fost treziți în jurul orei 04:00 de un mesaj RO-Alert care anunța că în Capitală a nins abundent.

Locuitorii din Capitală se arată deranjați în special de faptul că mesajul a fost trimis în toiul dimineții, la ore la care dorm în mod normal. Unii dintre aceștia au acuzat faptul că nu au mai putut adormi, alții acuză inclusiv faptul că au primit un mesaj ”alarmist” pentru ”o ninsoare mai mare în luna februarie”.

spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lovitura de Presa nu răspunde pentru conținutul comentariilor și își rezervă dreptul de a le modera sau de a le respinge. Vă rugăm să folosiți un limbaj respectuos și civilizat în exprimarea opiniilor.
spot_img

Articole similare

Ultimele articole

Etichete

spot_img